O NAS

Biuro podróży Endorfina Camp
powstało z myślą o tych, którzy cenią sobie dobrą zabawę i którzy wybierając ofertę kierują się potrzebą przeżycia przygody, chcą zachować niezapomniane wspomnienia, a przede wszystkim otrzymać porządną dawkę ENDORFIN!

Nasze wyjazdy to oferta przede wszystkim dla ludzi młodych (Maturzystów, Studentów), w tym także… młodych duchem, dla których ograniczenia wiekowe nie mają znaczenia 😉

Z nami spędzisz letnie wakacje w ciepłych krajach, przeżyjesz szaleństwo na nartach albo zorganizujesz weekendowy wyjazd dla znajomych lub pracowników.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam komfortowy transport, zadbać o wszelkie wygody związane z zakwaterowaniem i organizacją wyjazdu, ale przede wszystkim… chcemy zapewnić Wam doskonałą zabawę, przygotowując każdorazowo program wyjazdu, obfitujący w imprezy w fantastycznych miejscach, zajęcia sportowe, warsztaty, wycieczki fakultatywne, konkursy z nagrodami, animacje, koncerty, imprezy tematyczne i wiele innych atrakcji – a wszystko to dostosowane do Waszych potrzeb. Z nami nie zaznasz chwili nudy i naładujesz się pozytywną energią do działania na długi czas po powrocie.

Niezależnie jakie są Twoje zainteresowania – u nas znajdziesz to czego szukasz!!! A przy okazji…. może odkryjesz nowe pasje, talenty, a z pewnością poznasz wspaniałych ludzi takich jak Ty!

Kładziemy duży nacisk na wysokie kwalifikacje naszej kadry, aby najlepiej potrafiła zadbać o Was podczas wyjazdu. Postaramy się, aby każda minuta Waszego pobytu była interesująca i abyście zapomnieli co oznacza słowo nuda.

U nas integracja nabiera zupełnie innego znaczenia!!!

DOŁĄCZ DO RODZINY ENDORFINA CAMP!